Vypočítajte si cenu svojho domu
SEMARGL SK, s.r.o. 9. Maja 752/16 01004 Žilina
+421 911 613 911

3D modelovanie projektov rodinných domov

3D modelovanie projektov rodinných domov

Pre zníženie rizika výstavby domu len podľa techniického výkresu, na ktorom nie je vidieť celková kompozícia stavby, sme pre vás pripravili možnosť 3D vizualizácií.

Ich prípravou sa zaoberá Akademický sochár a dizajnér bývania Mgr. Art. Dušan Huťka

 

Pri rozumnom pohľade na 3D vizualizácie nemusí byť cena taká vysoká ako by sa na prvý pohľad zdalo.

3D vizualizácia vám pomôže v rôznych situáciách, a to napríklad:

  • pri prekresľovaní kúpeného projektu a návrhu nových dizajnových prvkov. Často sa stáva, že človek si kúpi projekt ale chce v ňom niečo zmeniť, no nedokáže si predstaviť farby, osvetlenie a usporiadanie v realite. Vtedy často krát urobíme veci len tak „od oka“ a výsledok sa nie vždy podarí podľa našich predstáv. Oprava už však býva často krát nákladná a necháme to radšej tak. No 3D vizualizácia tento problém minimalizuje.
  • máme k dispozícii napríklad len projekt nakreslený na výkrese a, kde nie sú vidieť farby, odtiene, osvetlenie slnka a pod… Nie sme si istí ako to bude vyzerať v celkovom výsledku v realite, tak je možné si vytvoriť 3D simuláciu, ktorá odhalí všetky slabé miesta.
  • nie sme si istý ako nám v byte bude vyzerať nábytok a či nám nebude zavadzať pri premiestňovaní sa bytom. Toto si môžeme namodelovať a prejsť sa po našom novom obytnom priestore a prípadne upraviť umiestnenie priečok, alebo iných pevných prvkov stavby.