Vypočítajte si cenu svojho domu
SEMARGL SK, s.r.o. 9. Maja 752/16 01004 Žilina
+421 911 613 911

Finančné služby

Finančné služby

Naša spoločnosť ponúka niekoľko zaujímavých finančných výhod pre klientov.

Sú to hlavne:

  • Pomoc pri financovaní novostavby. Táto možnosť sa využíva vtedy, keď klient nemá na začiatku peniaze na kúpu pozemku a zčatie stavebných prác. Banky však pri tzv. Postupnom financovaní žiadajú aby klient mohol banke založiť aspoň pozemok s platňou, či obvodovými múrmi (podľa požadaviek konkrétnej banky). My sme schopní a ochotní v tomto klientom pomôcť.
  • Pomoc pri návrhu a výbere typu úveru pre vás na mieru.

Spolupracujeme s profesionálnym certifikovaným finančným agentom Bc. Rudolf Jagnešák, ktorého súhrn objemu ročne vyriešených úverov tvorí čiastku okolo 4.000.000€. Toto číslo ho spolupracovníka posúva do kategórie malej bankovej pobočky, no celý objem zvláda úplne sám. Preto sme p. Jagnešáka požiadali o pomoc pri riešení úverov aj pre našich klientov. Táto služba je samozrejme ako je zvykom, zadarmo.

  • Ďalšou možnosťou, ktorej sa venujeme je možnosť investovania do výstavby pasívnych domov, pasívnych bytových domov, EkoDomov a pod. Kde prípadnému investorovi ponúkame 8 – 10% skutočne garantované zhodnotenie financií (v závislosti od objemu financií)

Máme vypracované plány na rýchle zhodnotenie peňazí prostredníctvom výstavby domov, ktorých typológia a charakteristika vychádza z prieskumu trhu, čím zvyšujeme rýchlosť „otočenia“ peňazí.

V prípade, že sme Vás zaujali nás môžete kontaktovať na  tel.: +421 911 613 911 alebo použite náš rezervačný formulár.